Hakkımızda

Biz Kimiz

2003 yılında sektöre adım atan Comptek Computer Technologies (Ticari sicil ismi ile DALGIÇOĞLU Bilişim Ltd.Şti.) bu tarihten itibaren kusursuz müşteri memnuniyeti, profesyonel teknik destek, güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektördeki yerini korumaktadır.

Web Tasarım , Seo yazılım , Prestij kart sistemleri , dijital tasarım ve baskı , donanım ve yazılımsal destek konularında müşterilerine hizmet vermeye devam eden şirketimiz İstanbul Beylikdüzünde konumlanmıştır.

Web Site Gerekliligi

Web Sitesi sadece şirketler için yasal bir zorunluluk olduğu (olacağı) için mi önemli.. ? Sanmıyoruz… Bütün dünyada şirketlerin web siteleri için binlerce dolarlık yatırımlar yapmalarının daha önemli sebepleri olmalı elbette.

Doğru planlanmış ve hayata geçirilmiş bir web sitesi şirketler için ticari olarak karlılık yaratacak avantajlar sağlayabilir. Hem de bu karlılık çok büyük boyutlarda olabilir. Fakat aynı şekilde gerekli özen gösterilmeden tasarlanmış ve yanlış planlar üstüne kurulmuş bir web sitesinin varlığı da hiç olmamasından daha zararlı sonuçlara yol açabilir.

Web sitesi olmayan bir şirketin kendince sebepleri ve mazeretleri olabilir. Vakit ya da kaynak ayıramamış olabilirler. Bu durum belki anlayışla da karşılanabilir. Ama kötü bir web sitesine sahip bir şirketin mazereti olamaz. Plansız, baştan savma, kurumsal kimliği yansıtmayan, kötü tasarımlı ve çalışmayan linkler içeren bir web sitesine sahip bir şirketin sunduğu ürünler ve hizmetler kaliteli olabilir mi? Yada, kendi web sitesine özen göstermeyen yaptığı işe özen gösterebilir mi mantığıyla değerlendirildiğinde kötü bir web sitesinin faturası gerçekten de ağır olabilir.
Peki, TTK ile beraber gelen yasal zorunlulukları bir kenara bırakacak olursak iyi bir web sitesi sahibi olmayı böylesine önemli kılan avantajlar nelerdir.

Her şeyden önce Internet giderek büyüyen bir platformdur. Ülkemizde 10 milyon internet kullanıcısı bulunmaktadır. Sayının büyüklüğü yanında son dönemde ADSL ve geniş bant internet erişimi hızla artmıştır. Bu teknolojiler ek maliyet getirmeden 24 saat internet erişimi sağladığından, kullanıcıların sınırsız ve kesintisiz sörf yapmalarına olanak sağlamaktadır. İnternet kullanıcıları böylesine özgürce sörf yaparken emin olun farkında olarak ya da olmadan her türlü markayı, ürün ve hizmeti birbirleriyle kıyaslıyor, değerlendiriyor ve karar veriyor. Siz neden böylesine büyük ve önemli bir platformda yer alıp hizmetlerinizi tanıtmayasınız?

İkinci büyük sebep olarak erişilebilirlik gösterilebilir. Şirketinizin adını bilen ama iletişim bilgilerini bilmeyen insanlar internet adres seçeneklerini deneyecek veya bir arama motoru yardımıyla size kolayca ulaşacaklardır. Web sitenize ulaşan ziyaretçiler telefon ve fax numaralarınıza, elektronik postanıza ve adresinize kolayca ulaşmış olacak. Hatta ihtiyaç varsa belki web sitenizde bir kolay erişim krokisi de yayınlamak isteyebilirsiniz. Unutmayın ki tek bir potansiyel müşteriyi bile bu yolla elde etmek, internet için yaptığınız tüm yatırımları amorti edebilir.

Bir sonraki sebep olarak rakip firmalar arasında avantajlı olmak ya da dezavantajlı duruma düşmemek diyebiliriz. Yukarıda belirttiğimiz gibi yaklaşık 10 milyonluk bir kullanıcı kitlesi alacakları veya kullanacakları ürün ve hizmetleri sörf yaparak araştırırken aynı konuda faaliyet gösteren firmalar içerisinde sadece erişebildiklerini kıyaslayıp değerlendirebileceklerdir. Sadece sektör içerisindeki yarışta bulunabilmek için bile zorunlu görünüyor değil mi?
Bir web sitesi sahibi olmanın bir diğer avantajı da saylayacağı prestij elbette. Teknolojiye ve modern dünyaya kapılarını açmış vizyon sahibi, yenilikçi bir kurum imajı çizmek var…Bir de çizmemek.

Comptek Computer Technologies olarak bu sektörde geçirdiğimiz uzun senelerin bize kazandırdığı tecrübe ile müşterilerimize bu yolda hem danışmanlık yapmakta hem de teknolojik destek sağlamaktayız.

Prestij Kart Sistemleri

Günümüzde rekabet yaratabilmek, rakiplerimizden bir adım daha önde olabilmek için artık birden çok parametreyi bir araya getirip en etkin ve entegre şekilde değerlendirebilmeliyiz. Puan kart sistemi işletmeniz için bütün bu çözümleri bir araya getirerek etkin ve verimli kullanılmasını sağlayan bir otomasyondur. Benzersiz bir ürün olarak sektöre sunulmuştur.
Sizin logonuzu taşıyan size özel tasarımıyla, Müşterilerinize vereceğiniz kartlar sayesinde işletmenizin imajını yerleştirip, prestijinizi arttıracaksınız. Müşteriniz kartını yanında bulundurduğu sürece bir anlamda sürekli reklamınızı yapıp kendinizi hatırlatmış olacaksınız.

Manyetik kart, müşterilerinize  promosyonlar ve çok çeşitli aktiviteler sunarak fırsatlarınızdan faydalanmalarını  sağlamak ve sizleri daha yakından tanıtmak amacı ile Comptek Card Technologies tarafından sunulan bir sadakat kartıdır.

Kart ile yaptığınız alışverişler sistemimizde tutulmakta ve yapılan harcamaların karşılığında müşterilerine puan verilmektedir. Söz konusu puanlar müşteri tarafından daha sonraki alışverişlerinde nakit para yerine kullanılabilir.
    Sizin tarafınızdan sunulan her türlü ayrıcalıktan yararlanmak için mutlaka Kart sahibi olunması gerekmekte ve düzenlenen çok çeşitli çekiliş, promosyon ve kampanyalar ile Kart sahiplerine EN KARLI  fırsatlar sunulmaktadır.

Müşterilerinizin kişisel bilgilerini (Adı, soyadı, cinsiyeti, doğum tarihi, adresi, telefon numarası, vs…)hem kartta hemde veritabanında depolayabilecek. Bu sistem müşterilerinizle olan diyaloglarınızı güçlendirecek bir ayrıcalıktır.
Müşterilerinize vereceğiniz bu kartlar manyetik şeritli olup kredi kartı formatındadır. Böylelikle kart sahibi müşterileriniz sistem tarafından otomatik olarak tanınacak ve  kişiye özel yapmış olduğunuz  promosyon ve çeşitli fırsatlardan yararlanacaktır.
Bu sayede; firmanızın prestiji artacak, rakiplerinize üstünlük sağlayacak ve  tercih sebebi olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Müşterinize verecek olduğunuz başvuru formunu doldurup kasadaki görevliye teslim edecektir.Kasadaki görevli kartı manyetik okuyucudan geçirecek ve formdaki bilgiler sayesinde kartı kişiselleştirip müşterinizi şanslı  manyetik üye kartlılar arasına katacaktır.

Müşteriniz her sizi tercih ettiğinde kasadaki görevliye kartını verecek. Görevli bu kartı manyetik okuyucudan geçirecek ve kişinin sahip olduğu indirim oranına göre puanları karta yüklenecektir.
Kişinin sahip olduğu puan toplama oranı: İlk başlangıçta tüm kartlarda sabit bir puan toplama oranı mevcut olup, kart kullanım sıklığına göre bu oran sizin belirlediğiniz düzeyde artacaktır.

Kazanılan puanlar nasıl harcanır
Müşterileriniz kazanmış olduğu puanları  kasadaki manyetik okuyucudan geçirip öğrenebilecektir.Bu puanlarla alabileceği promosyonu yönetiminiz tarafından belirlenecektir.

Belirlemiş  olduğunuz aylık alışveriş limitini dolduran kart sahibi müşterileriniz arasından bir kişi belirlemiş olduğunuz promosyonunuzu kazanıp (e)-posta yoluyla bildirebilirsiniz.
Belirlemiş olduğunuz sürede,alışveriş limit aşımında üzerinde kişinin adı ve soyadı bulunan VIP kart almaya hak kazanacaktır.