www.compteknoloji.com

Günümüzde rekabet yaratabilmek, rakiplerimizden bir adım daha önde olabilmek için artık birden çok parametreyi bir araya getirip en etkin ve entegre şekilde değerlendirebilmeliyiz. Puan kart sistemi işletmeniz için bütün bu çözümleri bir araya getirerek etkin ve verimli kullanılmasını sağlayan bir otomasyondur. Benzersiz bir ürün olarak sektöre sunulmuştur.
Sizin logonuzu taşıyan size özel tasarımıyla, Müşterilerinize vereceğiniz kartlar sayesinde işletmenizin imajını yerleştirip, prestijinizi arttıracaksınız. Müşteriniz kartını yanında bulundurduğu sürece bir anlamda sürekli reklamınızı yapıp kendinizi hatırlatmış olacaksınız.

Manyetik kart, müşterilerinize promosyonlar ve çok çeşitli aktiviteler sunarak fırsatlarınızdan faydalanmalarını sağlamak ve sizleri daha yakından tanıtmak amacı ile Comptek Card Technologies tarafından sunulan bir sadakat kartıdır.

Kart ile yaptığınız alışverişler sistemimizde tutulmakta ve yapılan harcamaların karşılığında müşterilerine puan verilmektedir. Söz konusu puanlar müşteri tarafından daha sonraki alışverişlerinde nakit para yerine kullanılabilir.
Sizin tarafınızdan sunulan her türlü ayrıcalıktan yararlanmak için mutlaka Kart sahibi olunması gerekmekte ve düzenlenen çok çeşitli çekiliş, promosyon ve kampanyalar ile Kart sahiplerine EN KARLI fırsatlar sunulmaktadır.

Müşterilerinizin kişisel bilgilerini (Adı, soyadı, cinsiyeti, doğum tarihi, adresi, telefon numarası, vs…)hem kartta hemde veritabanında depolayabilecek. Bu sistem müşterilerinizle olan diyaloglarınızı güçlendirecek bir ayrıcalıktır.
Müşterilerinize vereceğiniz bu kartlar manyetik şeritli olup kredi kartı formatındadır. Böylelikle kart sahibi müşterileriniz sistem tarafından otomatik olarak tanınacak ve kişiye özel yapmış olduğunuz promosyon ve çeşitli fırsatlardan yararlanacaktır.
Bu sayede; firmanızın prestiji artacak, rakiplerinize üstünlük sağlayacak ve tercih sebebi olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Müşterinize verecek olduğunuz başvuru formunu doldurup kasadaki görevliye teslim edecektir.Kasadaki görevli kartı manyetik okuyucudan geçirecek ve formdaki bilgiler sayesinde kartı kişiselleştirip müşterinizi şanslı manyetik üye kartlılar arasına katacaktır.

Müşteriniz her sizi tercih ettiğinde kasadaki görevliye kartını verecek. Görevli bu kartı manyetik okuyucudan geçirecek ve kişinin sahip olduğu indirim oranına göre puanları karta yüklenecektir.
Kişinin sahip olduğu puan toplama oranı: İlk başlangıçta tüm kartlarda sabit bir puan toplama oranı mevcut olup, kart kullanım sıklığına göre bu oran sizin belirlediğiniz düzeyde artacaktır.

Kazanılan puanlar nasıl harcanır
Müşterileriniz kazanmış olduğu puanları kasadaki manyetik okuyucudan geçirip öğrenebilecektir.Bu puanlarla alabileceği promosyonu yönetiminiz tarafından belirlenecektir.

Belirlemiş olduğunuz aylık alışveriş limitini dolduran kart sahibi müşterileriniz arasından bir kişi belirlemiş olduğunuz promosyonunuzu kazanıp (e)-posta yoluyla bildirebilirsiniz.
Belirlemiş olduğunuz sürede,alışveriş limit aşımında üzerinde kişinin adı ve soyadı bulunan VIP kart almaya hak kazanacaktır.

Written by

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam libero diam, elementum eget porttitor at, tincidunt at nulla. Proin nec neque felis. Etiam ante dui, eleifend dignissim dapibus volutpat, sagittis ac risus. Vestibulum ante ipsum primis